Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Multi Brand"
Родион Д.
Відмінно
Марина К.
Відмінно
Биков О.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Биков
Для зими не годиться, від білизни віддає прохолодою, свої функції для обігріву тіла не виконує. Відгуки про магазин позитивні, а у відношенні цієї термобілизна негативні. Не раджу до купівлі.
Для зими не годиться, від білизни віддає прохолодою, свої функції для обігріву тіла не виконує. Відгуки про магазин позитивні, а у відношенні цієї термобілизна негативні. Не раджу до купівлі.