Отзывы о компании Интернет-магазин "Multi Brand"Родион Д.01.02.2023 ОтличноМарина К.01.02.2023 ОтличноБиков О.01.02.2023 ХорошоСделка на маркетплейсе Prom.uaБиков01.02.2023Для зими не годиться, від білизни віддає прохолодою, свої функції для обігріву тіла не виконує. Відгуки про магазин позитивні, а у відношенні цієї термобілизна негативні. Не раджу до купівлі.Ірина С.30.01.2023 ОтличноМикола С.29.01.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaИгор Б.29.01.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaЕлизавета К.28.01.2023 ОтличноЕлизавета К.28.01.2023 ОтличноІгор Т.27.01.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВиталий К.26.01.2023 Отлично
Для зими не годиться, від білизни віддає прохолодою, свої функції для обігріву тіла не виконує. Відгуки про магазин позитивні, а у відношенні цієї термобілизна негативні. Не раджу до купівлі.